Po lewej małe zwiedłe twarde ziarnka z carrefour a po prawej ładne ziarnka grochu z biedronki
piątek, 21 października 2011
NAJBARDZIEJ GÓWNIANY GROSZEK od NEKTAVIT z LESZNA by CAREFOURE
POMIDORY BY NASZA SPIŻARNIA

CENA : 1,39PLN OCENA : 70/100 PKT ...No cóż , jak dla mnie super ale prawdopodobnie nie wszyscy podzielą mój entuzjazm , ocena wysoka , pomidory smakują , cena tania , czego więcej chcieć . Tylko się zabierać za pomidorową ;) Okazało się że Nasza Spiżarnia dała tym razem radę i możemy wszystkim śmiało polecić pomidorki i to bez skórki ;) Więcej zdjęć opisu produktu znajdziesz jak zwykle klikając dalej .
KAWA TCHIBO ESPRESSO
CENA : 7,49PLN OCENA : 75/100 PKT ...Może zasługuje na więcej ale nie oszukujmy się ILY to nie jest , Pellini to nie jest , Cellini także ... Da się jednak wypić i smakuje całkiem przyjemnie , oczywiście pod warunkiem że potrafisz ją prawidłowo wyczarować w swoim ekspresie :) Na kilka przypadków w których zdarzyło mi się wypić zrobioną w ekspresie kawę u znajomych zawsze się okazywało że albo jest za zimna albo źle zmielona i nie smakuje jak powinna .
Otóż jeśli masz dobry sprzęt i doświadczenie śmiało możesz spróbować tej kawy choć i tak wiem że prawdziwy smakosz jej nie ruszy , prawdziwy smakosz kupi świeżo paloną i zmieli ją w swoim żarnowym młynku za tysiąc pln ...co ja mówię ? tysiąc ? to się rozpędziłam :) przecież to opis dla bywalców biedronki nie almy czy P&P a kogo stać na młynek za tyle kasy ... tu się kupuje ekspres za trzy razy taniej. Otóż prawda jest taka że jeśli zaczynasz przygodę z kawą z ekspresu to przygotuj się na koszty bo jeśli kupisz jakiś dziadowski za 500pln to może się okazać że nigdy nie poznasz smaku prawdziwej kawy . jednym słowem kawa ok ale raczej dla amatorów A dlaczego tak napisałam ? otóż kilka lat temu jak zaczynałam przygodę ze swoim BORKIEM to był na prawdę dobry początek , dopóki nie okazało się że za młynek trzeba było dopłacić połowę ceny ekspresu a same kawy jedynie w przeciągu pierwszych kilku miesięcy kosztowały mnie tyle co cały ekspres ... najważniejsze jest oczywiście doświadczenie i z tym akurat można powiedzieć się udało tylko jakim kosztem , teraz przynajmniej wiem że jeśli już musisz kupować zmieloną to wyłącznie ILY (w moim przypadku Pellini choć jest trochę za "słodka" i "czekoladowa" ) Na koniec , polecam wszystkim TCHIBO choć bez rewelacji a prawda jest taka że i tak 99 osób na 100 nie odróżni smaku ILY czy właśnie tej TCHIBO :)
http://www.aldi-nord.de/aldi_preissenkungen_seit_1201_10.html
MAKARON VITALIA ŚWIDERKI
HERBATA MILTON EARL GREY
CENA : 2,99pln OCENA : 19/100pkt . Herbata do kitu - cena super . Herbata tak "przyperfumowana" że aż zatyka nos :) Jednak co Lipton to Lipton ... i oczywiście cała reszta firmowych herbat kilka razy droższych do których MILTON nie ma nawet podejścia - innymi słowy nie możemy porównywać gniotu roku (jaki się nam szykuje) do firmowych herbatek które wyśmienicie smakują . Ponieważ nie jestem smakoszką mogę jedynie powiedzieć że tak jak w przypadku kawy której jedynie w któreś wakacje wypróbowałam prawie wszystkie gatunki tak i w przypadku herbat podeszłam do tematu profesjonalnie i jakiś czas temu wykupiłam wszystkie możliwe które były w P&P aby się przekonać o ich jakości . Okazało się że lubię jedynie herbaty sypane i rzecz jasna firmowe ...ale kto nie lubi :) ...my tu o pierdołach a przecież miał być opis MILTONA , tylko szkoda w ogóle opisywać tak kiepski produkt , należy jedynie odradzić kupno , niestety firma z Gniezna nie pokazała się ...
KASZA JĘCZMIENNA by POLSKIE PLONY
ZŁOTY SMAK KURCZAK PO TAJSKU
PIEPRZ CZARNY MIELONY by PRZYPRAWY ŚWIATA
CENA : 1,99PLN OCENA : 40/100 PKT Chciałoby się zacząć , pieprz jak pieprz jednak tak nie zaczniemy gdyż ten pieprz jest dziadowski jak prawie żaden ... Jedyna rzecz która go ratuje to cena a otrzymasz go tyle że aż buźka ci się uśmiechnie jednak jak się rano obudzisz i będziesz chciała zrobić jajecznicę którą rzecz oczywista będziesz chciała posypać pieprzem to STOP ...wstrzymaj się z tym wynalazkiem i jak prawdziwa woman kup nie zmielony i miel go "na żywo" i nie używaj więcej tego pieprzu bo jest do du...y . Absolutna porażka , tak zresztą jak ich przyprawa na grill w podobnym opakowaniu .
MAKARON PASTANI RURKI
CENA : 2,49PLN OCENA : 75/100 PKT Jeśli jeszcze nie wiecie to mam uraz do PASTANI i trudno mi go odrzucić ot tak , po ostatnich kluchach okazało się że Czesi chyba nie powinni nam tego robić jednak w tym przypadku nie jest tak źle , oczywiście nadal twierdzę że w tej cenie kupisz dużo lepszy to jednak Czesi postarali się i przynajmniej zmienili opakowanie które wygląda co najmniej imponująco , smak i jakość pozostała ta sama co w poprzedniej wersji ocenionej TU
Subskrybuj:
Posty (Atom)